Про нас

Виробництво і споживання чистих інертних газів нерозривно пов'язане з новітніми технологіями. З одного боку, чисті гази – це щабель до створення продукції космічної галузі, біохімії, електротехнічної промисловості, будіндустрії та багатьох інших галузей, які відповідають за світовий прогрес. З іншого боку, вимоги до чистих газів та їх якості постійно зростає, а це значить, що зростають і вимоги до технології їх виробництва та обладнання.

ТОВ «ИНГАЗ», засноване у 1994 році, є одним з провідних українських виробників і постачальників інертних газів високої чистоти, повірочних і технічних газових сумішей, а також сумішей спеціального призначення на ринку України і багатьох зарубіжних ринків.

ТОВ «ИНГАЗ» має багатий досвід обслуговування замовників і надає повний спектр послуг, починаючи з оформлення технічних умов на продукцію і закінчуючи відвантаженням її на адресу Замовника. Підприємство забезпечує своєчасність і якість продукції завдяки високотехнологічним виробничим установок і сучасних методів аналізу і контролю, що застосовуються виробничо-аналітичною лабораторією підприємства.

Головний акцент у своїй діяльності ми робимо на технічний прогрес і інновації у поєднанні з надійним сервісом та бездоганною репутацією. Такий підхід на протязі ось вже більше 20 років забезпечує нам міцні позиції на світовій арені.